O nás

smart-home-premioveproduktyKvalita, hospodárnosť a ekológia sú pre nás hodnoty, ktoré vyznávame a ktorými žijeme od vzniku našej firmy v roku 2001. Nedokážeme predávať produkt, ktorý sami nepoužívame a nepoužívame produkty, ktorými nie sme nadšení. Potešenie nám nedokáže spôsobiť produkt, ktorý je priemernej alebo mizernej kvality, aj keby bol zadarmo. Produkt musí byť vynikajúci a jeho používanie nám musí spôsobovať radosť. O to sa snažíme poskytovaním rovnako prémiových služieb viažucich sa k produktom. Je pre nás dôležité, a to nie len z ekonomického hľadiska, že sa k našim zákazníkom vraciame z dôvodu opakovaných nákupov u nás a nie z dôvodu reklamácií. Sme presvedčení, že najviac radosti dokáže urobiť a najviac peňazí dokáže ušetriť produkt slúžiaci dlho a bezproblémovo svojmu účelu.

Nakoľko sme zameraní na predaj prostredníctvom našich distribútorov, neprevádzkujeme tradičný eshop. V prípade, ak by ste chceli objednať nejaký náš produkt, tak nás prosím kontaktujte emailom.

Pre zobrazenie našich všeobecných obchodných podmienok pre rok 2019 kliknite prosím na nasledujúci odkaz: Všeobecné obchodné podmienky pre rok 2019

Pre zobrazenie našich zásad ochrany osobných údajov kliknite prosím tu:Zásady ochrany osobných údajov

Želáme Vám potešenie a radosť pri používaní našich produktov!