O nás

Vitajte na stránke prostredníctvom ktorej si môžete zaobstarať tie najkvalitnejšie, najhodnotnejšie produkty z viacerých oblastí života. Predtým ako sa produkty dostanú na stránky nášho virtuálneho obchodného domu alebo na stránky, na ktoré sa z týchto stránok môžete prekliknúť, sú dlhodobo preverované (mnohé z nich to neprežijú) aby sme spoznali, kam siahajú ich môžnosti a koľko toho vydržia.  Kvalita, hospodárnosť a ekológia sú pre nás hodnoty, ktoré vyznávame a ktorými žijeme od vzniku našej firmy v roku 2001.

>> viac


Pohony brán

ROGER TECHNOLOGY vznikla pred viac ako 35 – timi rokmi a predstavuje absolútnu špičku v oblasti kvality, trvácnosti pohonov vonkajších plotových brán, garážových brán a závor s najpokrokovejšou DIGITÁLNOU BRUSHLESS TECHNOLÓGIOU NA PRINCÍPE PERMANENTÉHO MAGNETU. Základnými vlastnosťami pohonov Roger Technology sú bezporuchovosť a dlhá životnosť – keď ich raz namontujete, už sa k nim viac nemusíte vracať z dôvodu opráv, už si len užívate ich funkcionalitu – a to oveľa dlhšie ako iní.

Pre pokračovanie do eshopu s produktami Roger Technology kliknite tu: www.najlepsiepohonybran.eu

Pre pozretie kompletnej prezentácie Roger Technology kliknite prosím na nasledujúci odkaz: http://www.rogertechnology.com/discoverus/welcome.asp

Spoločnosť Bernal Torantriebe vznikla v Nemecku v roku 1982 Na začiatku to bola len jedna garáž a obrovská snaha dvoch bratov vyrobiť si automatický mechanizmus na ovládanie brány.

Dnes je to podnik so zázemím silnej finančnej skupiny PRETTL dodávajúci prostredníctvom OEM kanála svoje výrobky iným výrobcom garážových pohonov s vlastným vývojovým centrom, laboratóriami a zákazníkmi po celom svete

 

Spoločnosť Nice, ktorá sa zrodila na začiatku 90-tych rokov v Taliansku, dnes predstavuje najkomplexnejší celok produktov s automatizovanými systémami pre brány, systémy inteligentého domu, závory, markízy, žalúzie a rolety pre obytné budovy, komerčné a priemyselné priestory, ako aj s poplašnými a elektronickými ovládacími systémami, v ktorých sa spája technologická inovácia a dizajn s cieľom ponúkať maximálnu jednoduchosť pri používaní.

Pre pokračovanie do eshopu kliknite tu: www.nicepohony.eu

Pre ďalšie informácie a návody kliknite na DETAILY nižšie.


 

Jata Jega 1001 – patentovaná čistička vzduchu 

Španielskej firme Jata sa podarilo v rámci boja proti COVIDU vyriešiť svojou patentovanou technológiou čistenia vzduchu odveký problém: Ako spoľahlivo zbaviť priestoru vírusov a baktérií a za prítomnosti ľudí. Ťažko si predstaviť vedeckú autoritu, ktorá dnes pochybuje o tom, že najúčinnejšie vyčistenie vzduchu je práve na princípe použitia germicídneho UV žiarenia. Jednu zo štúdií potvrdzujúcu, že UV-C žiarenie likviduje COVID nájdete tu: Originál Studie SARS-COV-2 Sao Paulo a jej preklad s vysvetlením (písané červeným) nájdete tu: CZ Studie SARS-COV-2 Sao PauloTáto technológia je už dlho používaná na operačných sálach a iných priestoroch, kde je vyžadovaná dokonalá spoľahlivosť. V takomto prípade čistenia vzduchu sa však v danom priestore nesmú nachádzať ľudia, a preto preniesla spoločnosť Jata (existujúca od roku 1943) túto technológiu do uzavretého prístroja, ktorý znečistený vzduch nasaje, pomocou germicídneho účinku UV-C ultrafialového svetla (254 nm) s účinkom filtru s aktívnym uhlím vyčistí, a čistý vzduch nepretržite vypúšta späť do miestnosti. Žiadne UV-C žiarenie však neprenikne mimo prístroj, čo z neho robí najlepšiu voľbu pre miestnosti s pohybom osôb.

Klúčové vlastnosti:

  • 99% účinnosť filtrovaného vzduchu potvrdené laboratóriami IZADI, kompletná správa tu: Certifikát Jata JEGA 1001 (ORIGINÁL), preklad sa nachádza tu: Certifikát Jata JEGA 1001 (CZ překlad)
  • mobilný prístroj – dá sa zavesiť na stenu alebo voľne položiť: rozmery 70 x 16 x 16 cm, váha 3 kg
  • absolútna bezpečnosť pre ľudí – žiadne UV-C žiarenie nepreniká mimo prístroj
  • jeden prístroj je určený na 50 m2, vo väčších miestnostiach môžete použiť viac prístrojov
  • bez údržby so strany značky, jednoduchá výmena spotrebného materiálu
  • denné náklady na spotrebovanú elektrickú energiu nie sú vyššie ako 20 centov
  • vyrobené v Španielsku vo firme s viac ako 75 – ročnou tradíciou

Cena vrátane DPH: 339 €

Pre technické informácie kliknite tu: Technické informácie


 


Kuchynské riady a spotrebiče

Systém V rámci tohto produktového segmentu Vám prinášame praktické výnimočné produkty, ktoré vynikajú svojom spoľahlivosťou a trvácnosťou.   V našej ponuke nájdete nami, dlho a úspešne testované panvice nemeckého výrobcu Berndes (spoločnosť založená v roku 1923) a iných významných európskych producentov kvalitného tovaru.

 


 

Smart home

Systém inteligentného domu založený na produktoch firmy Nice Group (preslávenej výrobou kvalitných pohonov) a firmy Fibaro (súčasťou Nice Group) používajúcu komunikačnú platformu Z – Wave je systémom, ktorý spraví z Vašej nehnuteľnosti inteligentný, komfortný, bezpečný dom, nad ktorým máte plnú kontrolu nech ste kdekoľvek. Z-Wave je najväčšia bezdrôtová certifikovaná technológia na svete združujúca viac ako 700 výrobcov zariadení a približne 2400 vzdialene ovládaných zariadení.
Inštalácia Z Wave zariadení si nevyžaduje žiadne stavebné zásahy, alebo zásahy do jestvujúcej elektroinštalácie. Tento systém sa postará o zabezpečenie Vášho objektu, ovládanie pohonov brán, roliet, žalúzií, okien, zavlažovania, multimédií, vykurovania, klimatizácií a iných elektrických zariadení. Dokáže Vás ochrániť pred požiarom, únikom CO a Vám prostredníctvom inteligentnej zónovej regulácie ušetriť až 23 % nákladov na energie(pre podrobnejšie informácie kliknite tu).
Sme distribútorom značiek Nice, Fibaro a taktiež distribútorom iných produktov v rámci  komunikačnej platformy Z Wave, ktoré predstavujú to najlepšie v špeciálnych kategóriách nimi vyrábaných produktov.
Náš systém tvorí vyladený celok, ktorý Vám ponúka takmer neobmedzené možnosti.

Pre pokračovanie do eshopu kliknite tu: www.nicepohony.eu

Pre základné informácie o systéme inteligentného bývania kliknite na DETAILY nižšie.


Elektrocentrály – elektrické zdrojové agregáty

TAMADA dodáva výlučne profesionálne elektrocentrály od 3 kW a elektrické zdrojové agregáty vyznačujúce sa extrémne dlhou životnosťou a pozostávajúce z komponentov len od preverených európskych výrobcov.

Pre technické informácie a informácie o cenách kliknite na DETAILY nižšie.


 

 

 

Fotovoltaická elektráreň je na rozdiel od tradičných zdrojov nevyčerpateľná a dáva Vám         nezávislosť a slobodu bez ohľadu na vonkajšie okolnosti. Máme tú česť ponúknuť Vám unikátne ekologické fotovoltické systémy na najvyššej technologickej úrovni s veľmi dlhou životnosťou. Pri zanedbateľných prevádzkových nákladoch Vám dokážu poskytnúť nezávislosť a budú Vám šetriť náklady na energie. Dokážeme Vám nainštalovať fotovoltický systém na akúkoľvek strechu. Naši technici Vám odporučia najvýhodnejší systém pri bezplatnej obhliadke.